צור קשר

* שדות חובה

מלא פרטים בטופס יצירת הקשר ונשוב בהקדם:

קבוצת גולמט בע”מ

קיבוץ יקום

טלפון 09-9556151

מייל: info@golmat.co.il

עקבו אחרינו

צוות גולמט ישמח לעמוד לרשותכם:

מת"ליות

תמר שלהבי

Tamar Shalhavi

מכירות מיזוג אוויר

office@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 127

היבה ג’בארה

Heba

מת”לית מגזר

matal.arab@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 121

סנדרה

Sandra

מת”לית רולמט

matal.rollmat@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 122

נתלי גלר

Nataly Geller

מת”לית צפון

matal.north@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 112

ליאת ברבי

Liat Barabi

מת”לית תעשייה

matal.industry@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 113

רינת זילברשטיין

Rinat Zilberstein

מת”לית מרכז

matal.center@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 114

נטלי לבינטוב

Natali Levintov

מת”לית דרום

matal.south@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 115

יפעת וקיים

Yifat Vekayam

מנהלת מוקד

moked@golmat.co.il

נייד: 052-3777145

טל: 09-9556151

שלוחה 199

מכירות:

אושרי וקנין

Oshri Vaknin

מנהל תיק לקוחות בניין צפון

Regional Sales Manager

sales.north@golmat.co.il

נייד: 052-2567962

אלון טלמון

Alon Talmon

מנהל תיק מכירות מיזוג אויר

Regional Sales Manager

Sales.rollmat@golmat.co.il

נייד: 052-2723569

אבי אילוז

Avi Illuz

מנהל תיק מכירות רולמט

Rollmat Sales Manager

avi@golmat.co.il

נייד: 052-3773903

אחמד אמארה

Ahmad amara

מנהל תיק לקוחות מגזר

Regional Sales Manager

ahmad@golmat.co.il

נייד: 052-6926545

פארס בחור

Faris Bahor

מנהל תיק לקוחות מגזר

Regional Sales Manager

sales.arab@golmat.co.il

נייד: 052-6926545

אמיתי בקרמן

Amitai Bekerman

מכירות אקוסטיקה ופרויקטים

Regional Sales Manager

amitaib@golmat.co.il

נייד: 052-8881323

נתי חימי

Nati Himi

מנהל תיק לקוחות דרום

Regional Sales Manager

sales.south@golmat.co.il

נייד: 052-2689475

שיווק וקשרי אדריכלים:

זאב נחמנזון

Zeev Nahmanzon

מנהל שיווק

marketing@golmat.co.il

נייד: 054-3343341

איה סמו ברג

Aya Semo Berg

מנהלת קשרי אדריכלים

arch@golmat.co.il

נייד: 052-2237504

לוגיסטיקה:

איתן אלון

Eitan Alon

מנהל מחסן

Warehouse Manager

etan@golmat.co.il

נייד: 052-3233758

אריק ליפיק

Arik Lipik

יעוץ טכני

Technical Support

arik@golmat.co.il

נייד: 052-6552685

הנהלת חשבונות

ענבל כהן

Inbal Cohen

מנהלת חשבונות ראשית

inbal@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 404

אולסיה

Olesia

אחראית ספקים

acc1@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 401

דניאל

Daniel

הנהלת חשבונות

acc@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 402

הנהלה:

רומי גולעד

Romi Golad

מנכ”ל

CEO

romi@golmat.co.il

נייד: 052-8319558

אדם גולעד

Adam Golad

משנה למנכ”ל

VP

adam@golmat.co.il

נייד: 052-3603500

ניקול דוגין

Nicole Dugin

מנהל יבוא

Import Manager

nicole@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 110

מיכאל אלון

Michael Alon

מנהל יצור

Production Manager

michael@golmat.co.il

נייד: 052-2346463

גליה פיצ’וטו-סלימן

Galia Pichoto-Saliman

מנהלת תפעול

Operating Manager

galia@golmat.co.il

נייד: 052-3233757

שמעון בן אורן

Shimon Ben-Oren

סמנכ”ל פיתוח ואסטרטגיה

VP Business Development & Strategy

shimon@golmat.co.il

נייד: 052-2518683


Notice: Undefined offset: 0 in /home/golmatnshakedeal/public_html/wp-content/plugins/mobile_tabs/settings.php on line 620

Notice: Trying to get property of non-object in /home/golmatnshakedeal/public_html/wp-content/plugins/mobile_tabs/settings.php on line 620