תרמוהאוס

תיאור כללי

בשיטת תרמו האוס אנחנו מבודדים בתים קיימים ו/או חדשים שנבנו ללא מודעות לחסכון באנרגיה, על ידי עיגון שכבת בידוד לקירות הבית ויישום מערכת טיח מיוחדת על הבידוד ב- 4 שלבים פשוטים, כתוצאה מכך – הבית שומר על המראה שלו וצריכת האנרגיה שלו נמוכה בעד 80% אחוזים מבית שאינו מבודד בשיטה.

שילוב בין החומרים המובילים של חברת ISOVER לבין חומרי הגמר של חברת WEBER ממשפחת SAINT GOBAIN יוצרים מערכת מושלמת לבידוד הקיר החיצוני של הבית תחת מערכת תרמו האוס מבית גולמט היא כיום היחידה מסוגה בישראל ונחשבת למערכת האמינה ביותר בשוק הבניה הירוקה בישראל קבוצת גולמט היא כיום החברה המובילה בישראל בתחום חומרי הבידוד והאקוסטיקה.

 

תמונות המוצר

מתאים ל:

פתרון שאתם יכולים להרשות לעצמכם: מערכת תרמוהאוס מחזירה את ההשקעה בזמן קצר ביותר ועשוייה להביא לחסכון של עד כ- 60% אחוזים בצריכת האנרגיה בבית. לזה קוראים בניה ירוקה.

פתרון מקצועי לטווח ארוך מאחר והמערכת מגינה על הקיר החיצוני של הבניין לא נדרש לבצע בקיר החיצוני תיקונים כלשהם לאורך שנים רבות.

פתרון בטוח מונע גשרים תרמיים סביב כל הבניין ובנקודות קריטיות שבידוד פנימי לא עוזר בטיפול בהן.

פתרון מלא ומקיף כל האלמנטיים במערכת תרמו האוס תוכננו כך שיעבדו בהרמוניה מלאה האחד עם השני, המערכת נותנת פתרון מלא לכל פרט בבניין.

פתרון דקורטיבי המערכת נותנת ערך מוסף לבנין על ידי יצירת מראה דקורטיבי אחיד ויפה לכל אורך הקיר החיצוני של הבניין.

פתרון בריא וידידותי לסביבה ברוח הבניה הירוקה: המערכת מסייעת למנוע זיהום אוויר ושומרת על האיזון האקולוגי.

נתונים

בידוד מושלם שעוטף את כל קירות הבית ללא גשרי חום וקור.

חסכון בעלויות חימום וקירור – החיים בבית הופכים לנעימים ונוחים יותר בזכות המערכת קל ליישום.

מחזיר את העלויות במהירות וחוסך בכסף לאורך זמן.

הבידוד היחיד בעל תקן ירוק (בשימוש בצמר סלעים).

תכונות המוצר

החשיבות של מערכת בידוד תרמו האוס לקירות חיצוניים בבית חשובה מאוד מאחר וכמעט בלתי ניתן למנוע גשרים תרמיים על ידי ביצוע בידוד מבנים פנימי בתוך מחיצות.

לעומת זאת, התקנת בידוד חיצוני למבנה מספקת את האופציה ליצירת עטיפת בידוד מוחלטת המכסה את כל שטח הבניין.

עם תרמו האוס אנו מונעים את כל הגשרים התרמיים בבניין ומקבלים את הפתרון התרמי הטוב ביותר. כך אנו מביאים לידי נוחות המרבית בבית וצורכים כמות מינימלית של אנרגיה.

יתרה מזאת, מערכת תרמו האוס מונעת את תופעת ההתכווצות וההתרחבות של קירות הבית הנוצרת בגלל שינויי טמפרטורה, ולכן המערכת מונעת היווצרות סדקים בקירות ומאריכה משמעותית את אורך חייו של המבנה.

תקנים

לפי דרישה. לחצו כאן לבקשת תקנים שלחו לי אישורי תקנים


Notice: Undefined offset: 0 in /home/golmatnshakedeal/public_html/wp-content/plugins/mobile_tabs/settings.php on line 620

Notice: Trying to get property of non-object in /home/golmatnshakedeal/public_html/wp-content/plugins/mobile_tabs/settings.php on line 620
Skip to content