09-9556151


יצירת קשר ומפת הגעה

גולמט בע"מ, קיבוץ יקום , טלפון 09-9556151, מייל: info@golmat.co.il

google-map

מלא את הפרטים ונשוב אליך בהקדם




צוות גולמט ישמח לעמוד לרשותכם

הנהלה

רומי גולעד

Romi Golad

מנכ"ל

CEO

romi@golmat.co.il

נייד: 052-8319558

אדם גולעד

Adam Golad

משנה למנכ"ל

VP

adam@golmat.co.il

נייד: 052-3603500

ניקול דוגין

Nicole Dugin

מנהל יבוא

Import Manager

nicole@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 110

מיכאל אלון

Michael Alon

מנהל יצור

Production Manager

michael@golmat.co.il

נייד: 052-2346463

גליה פיצ'וטו-סלימן

Galia Pichoto-Saliman

מנהלת תפעול

Operating Manager

galia@golmat.co.il

נייד: 052-3233757

שמעון בן אורן

Shimon Ben-Oren

סמנכ"ל פיתוח ואסטרטגיה

VP Business Development & Strategy

shimon@golmat.co.il

נייד: 052-2518683

שיווק וקשרי אדריכלים

איה סמו ברג

Aya Semo Berg

מנהלת שיווק וקשרי אדריכלים

arch@golmat.co.il

נייד: 052-2237504

לוגיסטיקה

איתן אלון

Eitan Alon

מנהל מחסן

Warehouse Manager

etan@golmat.co.il

נייד: 052-3233758

אריק ליפיק

Arik Lipik

יעוץ טכני

Technical Support

arik@golmat.co.il

נייד: 052-6552685

מכירות

אושרי וקנין

Oshri Vaknin

מנהל תיק לקוחות בניין צפון

Regional Sales Manager

sales.north@golmat.co.il

נייד: 052-2567962

עידו אביטל

Ido Avital

מנהל תיק מכירות מיזוג אויר

Regional Sales Manager

Sales.rollmat@golmat.co.il

נייד: 052-2723569

אבי אילוז

Avi Illuz

מנהל תיק מכירות רולמט

Rollmat Sales Manager

avi@golmat.co.il

נייד: 052-3773903

אחמד אמארה

Ahmad amara

מנהל תיק לקוחות מגזר

Regional Sales Manager

ahmad@golmat.co.il

נייד: 052-6926545

אמיתי בקרמן

Amitai Bekerman

מכירות אקוסטיקה ופרויקטים

Regional Sales Manager

amitaib@golmat.co.il

נייד: 052-8881323

נתי חימי

Nati Himi

מנהל תיק לקוחות דרום

Regional Sales Manager

sales.south@golmat.co.il

נייד: 052-2689475