קבוצת גולמט

אודותינו

גולמט היא החברה המובילה בענף הבידוד לבניין בישראל. פועלת בתחום היבוא, שיווק וייצור מוצרים מטובי היצרנים בענף: בידוד תרמי ואקוסטי לבנין תעשייה ומיזוג אויר, צמר סלעים, צמר זכוכית, בידוד צנרת, תקרות אקוסטיות, איטום, מיגון אש, נחושת, אבץ ואלומיניום לקירוי גגות וקירות, פחי אלומיניום גליים לחיפוי ודקורציה

חברת גולמט נוסדה בשנת 1985. החברה החלה בשיווק חומרי בידוד על בסיס הידע והניסיון של הבעלים שהיו יצרנים של חומרי בידוד. שרות ללא פשרות, ידע טכני מקצועי וחומרים איכותיים הביאו את גולמט להיות החברה המובילה בתחום בישראל . גולמט מייבאת, משווקת, ומייצרת חומרי בידוד, דבקים, בדים טכניים, מתכות אל–ברזליות, שינגלס, רשתות טיח, עמודי יציקה לבטון ומיגון של אביזרים וחומרי עזר.

אנו שמים דגש על איכות המוצרים, עמידה בתקנים ישראלים ובינלאומיים, במחירים תחרותיים תוך הקפדה על שירות ואמינות.

לחברת גולמט תקן ISO 9000-9001:2008. במסורת זאת נערך קטלוג זה על מנת לשרת את קהל לקוחותינו. חברתנו עומדת בכל התקנים הנדרשים: תו תקן, היתר-62921, איזו 9000, תו תקן ירוק,

למוצרי גולמט

אקומט חטיבת האקוסטיקה

חטיבת האקוסטיקה ECOMAT מבית GOLMAT מייבאת, משווקת ומספקת תקרות ופתרונות אקוסטיים במגוון רחב של יישומים להתמודדות עם הפרעות וזיהומי רעש.

ECOMAT מבית GOLMAT מביאה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים, איכותיים ומעוצבים על פי הזמנה.

שירות ומענה מקצועי ואמין, ליווי וסיוע למציאת פתרונות מתאימים. נחשוב יחד אתכם “מחוץ לקופסא” ונביא ליצירת פרויקטים ייחודיים ויוצאי דופן.

למוצרי אקומט

רולמט חטיבת הרשתות, הקירוי והצללה במתכות

חטיבת הקירוי וההצללה במתכות ROLLMAT מבית GOLMAT פותחת בפניכם עולם צורני מרהיב של חיפוי, קירוי והצללה במתכות. רשתות דקורטיביות מנחושת, פליז, אלומיניום, נירוסטה וקורטן. רשתות מתיחה מנירוסטה צבעונית או טבעית, רשתות מדרך ועוד שונות ומגוונות. אלומיניום ואלבונד לחיפוי וקירוי לצד מתכות אצילות כמו נחושת על כל גווניה, פליז ואבץ.

ROLLMAT מבית GOLMAT מיישמת חיפוי קירות במגוון סוגים ועיצובים מרהיבים, קירוי גגות עשויים אלומיניום, פח, אבץ ונחושת. היישום המלא נעשה על ידי שימוש בציוד ייעודי באתר העבודה עצמו. ייחוד השיטה הוא גגות וקירות המשלבים יופי ארכיטקטוני עם הופעה מרשימה ומהממת. חברת רולמט מבצעת עבודות מתכת ומשרתת את תעשיית הגגות וחיפויי המתכת. אנו מחזיקים במלאי נחושת, אבץ, פחים גליים, אלומיניום צבוע וכמו כן פח מגלוון וצבוע. אנו מבצעים עבודות כיפוף פחים, ערגול וחיתוך.

למוצרי רולמט

מבנה הקבוצה

הנהלת הקבוצה
הנהלת הקבוצה מורכבת מנושאי התפקידים הבאים: בעלי הקבוצה ומקבלי ההחלטות: רומי גולעד, מנכ”ל, אחראי שיווק, מכירות ופיתוח ואדם גולעד, משנה למנכ”ל, אחראי תפעול, כוח אדם ופיננסים. סמנכ”ל פיתוח ואסטרטגיה, מנהל מכירות, מנהל תפעול, מנהל לוגיסטיקה, מנהל מערכות מידע, מנהל כוח אדם, מנהל כספים ומנהל שיווק יועצים ואדריכלים.

עובדי הקבוצה
בקבוצה כ-80 עובדים. ותק ממוצע של עובד הוא מעל שלוש שנים. יש עובדים המלווים את החברה למעלה מ-20 שנה. נאמר על גולמט שהיא ה-Google של ה-Lowtec, כי למרות שהיא מאד בעולם ה- Lowtec היא מתווה מדיניות של חברת הייטק. החל מהנראות של המשרדים והמפעל, דרך תנאים סוציאליים, משכורות וימי כייף לעובדים. כך, הן צוות המשרד והן צוות המכירות בקבוצה מתוגמלים על מכירות, באופן שהוא נדיר בתחום.

איכות וזמינות

שירות ואספקה יוצאי דופן
גולמט מספקת את מוצריה לכל מקום בארץ (מלבד אילת). היא מגיעה כל יום לכל מקום, עם התחייבות לבצע אספקה תוך לא יאוחר מ-24 שעות. לצורך עמידה בלוחות הזמנים יוצאי הדופן האלה, מחזיקה החברה רמת מלאי גבוהה, שיכולה לשרת את מטרתה לבדל עצמה ממתחריה ולהעניק את השירות הטוב ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר.

איכות מעל הכל
הקבוצה שמה דגש גבוה על איכות בשירות ובמוצרים. הקבוצה עובדת לפי תקן ISO 9001. הקבוצה הינה הראשונה והיחידה בישראל בעלת תו תקן ירוק לרוב מוצרי הבידוד שלה.

הקבוצה הינה מובילה בישראל בכל נושא הידע הטכני בתחום הבידוד. כשהוקמה תעשיית הבידוד בארץ, היא הייתה תעשייה של משפחות. משפחת “גולמט” היא היחידה שנותרה מן המשפחות ההן, ועובדיה הינם בעלי ידע טכני שאינו בר תחרות, באופן שאפילו החברות המתחרות, שולחות אליה טכנאים ואנשי מקצוע, לקבל ייעוץ ופתרונות לבעיות טכניות שלא הצליחו לפתור. בעבר, כיהן רומי בכל הועדות המיוחדות של מכון התקנים בנושא הבידוד, והוא נקרא מעת לעת לייעץ לוועדה זו או אחרת.

שירות לקוחות
לכל אחד מלקוחות הקבוצה יש, מלבד הסוכן המטפל בו ונפגש עימו באופן שוטף בשטח, מנהל/ת תיק לקוח (מת”ל), המעניק/ה לו טיפול ושירות משרדי, משלב הצעת המחיר דרך טיפול בהזמנה, תיאום ההובלה והגבייה. שירות זה נועד לנוחות הלקוחות, המצויים בקשר ישיר מול אדם אחד במשרד.

בניה ירוקה

הקבוצה חרטה על דגלה את תחום הבנייה הירוקה. הקבוצה הינה הראשונה והיחידה בישראל בעלת תו תקן ירוק לרוב מוצרי הבידוד שלה. הקבוצה הינה מובילת דרך בנושא המחקר בתחום הבידוד בארץ. היא יזמה ותומכת במחקר של המועצה לבנייה ירוקה בנושא שיפור מגמות הבידוד בישראל, ומאמינה שבידוד יוביל את המהפכה הירוקה בבנייה בישראל. מטרת הקבוצה, להוביל לכך שבישראל, כמו בשאר העולם, הנדבך החשוב ביותר בתחום הבנייה הירוקה והחוסך הגדול ביותר באנרגיה, זיהום האוויר, הבריאות וכל הקשור בהם, יהיה הבידוד הנכון.

סביבה וקהילה

קבוצת גולמט תורמת ומעורבת מאד בקהילה
הקבוצה אימצה תחת חסותה את כפר הנוער והילדים “נרדים” בערד. “נרדים” הוא כפר הילדים SOS הראשון בישראל, והוא מופעל בעזרתם של מתנדבים וארגון SOS הבינלאומי. מטרתו של הכפר היא לקלוט ילדים המגיעים מלשכות הרווחה, מבתי המשפט או ממשפחות הרוסות ולטפל בהם, ברמת הפרט וברמת הקהילה. הכפר דואג לכל צרכי הילדים, פיזית, לימודית ורגשית, והוא פתוח 365 ימים בשנה לילדים הזקוקים או בוחרים להישאר בו בחופשות.

ספקים

הקבוצה מייבאת כמעט מכל הספקים המובילים בתחומיה בעולם, מעשרות מדינות באירופה, ארה”ב, סין, קנדה ועוד. שיטת המכירה היא מהיום למחר, והיא מתבססת על מלאים גדולים, שנותנים מענה מדויק על צרכי הלקוח.

Loading...
Skip to content