menu
close

נשמח לעמוד לרשותכם:

מכירות

מנהל מכירות גולמט

אמיתי בקרמן

Amitai Bekerman

amitaib@golmat.co.il

טל: 052-8881323

מנהל מכירות רולמט

אבי אילוז

Avi Illuz

avi@golmat.co.il

טל: 052-3773903

מנהל מכירות צפון

אושרי וקנין

Oshri Vaknin

sales.north@golmat.co.il

טל: 052-2567962

מנהל מכירות פרויקטים ובניה מתקדמת

צפריר קדמיאל

Zafrir Kadmiel

Sales.center@golmat.co.il

טל: 052-4183000

מנהל מכירות מגזר ערבי

פארס בחור

Faris Bahor

فارس بحور

sales.arab@golmat.co.il

טל: 050-7999584

מנהל מכירות דרום

משה סלומון

Moshe Salomon

sales.south@golmat.co.il

טל: 052-8430008

ניהול תיקי לקוחות

מנהלת משרד

תמר שלהבי

Tamar Shalhavi

office@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 127

מנהלת תיק מגזר ערבי

היבה ג’בארה

Heba Gebara

matal.arab@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 121

מנהלת תיק תעשיה

ליאת ברבי

Liat Barabi

matal.industry@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 113

מנהלת תיק מרכז

נטלי לבינטוב

Natali Levintov

matal.south@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 115

מנהלת תיק דרום

נתלי גלר

Nataly Geller

matal.north@golmat.co. il

טל: 09-9556151

שלוחה 112

מנהלת תיק רולמט

סנדרה

Sandra

matal.rollmat@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 122

תפ"י

תפ"י רולמט

חגית אלפסי

tapi.rollmat@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 124

מחלקת רכש ותפ"י

כרמית בן פנחס

Carmit Ben Pinhas

tapi@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 123

שיווק

מנהלת קשרי אדריכלים

איה סמו ברג

Aya Semo Berg

arch@golmat.co.il

טל: 052-2237504

לוגיסטיקה

מנהל לוגיסטיקה

איתן אלון

Eitan Alon

etan@golmat.co.il

טל: 052-3233758

מנהלת תפעול

גליה סלימן

Galia Sliman

galia@golmat.co.il

טל: 09-9556151

מתאמת הובלות ולוגיסטיקה

ילנה צ'יורנו

Yelena Chiorno

Center@golmat.co.il

טל: 09-9556151

הנהלת חשבונות

מנהלת חשבונות

אולסיה

Olesia

acc1@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 401

מנהל חשבונות

דניאל

Daniel

acc@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה: 402

ייבוא וקשרי ספקים

מחלקת ייבוא

אורלי יהלום

Orly Yahalom

import1@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה123

מנהלת מחלקת ייבוא

ניקול דוגין

Nicole Dugin

nicole@golmat.co.il

טל: 09-9556151

שלוחה 500

הנהלה

מנכ”ל CEO

רומי גולעד

Romi Golad

romi@golmat.co.il

טל: 09-9556151

משנה למנכ”ל VP

אדם גולעד

Adam Golad

adam@golmat.co.il

טל: 09-9556151

סמנכ”ל פיתוח ואסטרטגיה

שמעון בן אורן

Shimon Ben-Oren

shimon@golmat.co.il

טל: 052-2518683

ליצירת קשר עם נציג:

* שדות חובה

קבוצת גולמט בע"מ

החריש 30, פארק תעשיות עמק חפר

טלפון 09-9556151

מייל: info@golmat.co.il

עקבו אחרינו



הרשמו לניוזלטר שלנו

צרו קשר

איזור תעשיה עמק חפר

טלפון 09-9556151

מייל info@golmat.co.il

קטלוגים דיגיטליים

קטלוג אקומט

קטלוג גולמט

קטלוג רולמט